velkoobchod


Velkoobchod, partnerské programy

Nebráníme se žádné spolupráci a proto jsme pro naše významné zákazníky připravili následující partnerské programy, které lze kombinovat.

Dealerské ceny

Do programu, který zaručuje výhodnější ceny na pneumatiky (pneu360) i litá kola (kola360) jsou automaticky zařazeni významní firemní zákazníci, kteří s námi spolupracovali před 10.10.2008. Ostatní zájemci musí pro zařazení do programu dealerských cen splnit následující požadavky.

1.Vyplnit registrační formulář (pouze pokud ještě nemáte účet založen)
2.během dvou po sobě následujících měsíců utratit pod svým registrovaným účtem v našich obchodech www.pneu360.cz a www.kola360.cz celkem více než 50tis bez DPH.
3.Po splnění obou podmínek nás informovat na info@pneu360.cz

Spolupracující (pneu)servis

Jste-li majitelem nebo vedoucím servisu, máme pro Vás další jedinečnou nabídku vzájemné spolupráce. Nabízíme zobrazení informací o Vašem servisu na speciální stránce, na které naši zákazníci právě Vaše služby hledají! Odkaz na tyto stránky naleznete na všech stánkách našeho obchodu. Samozřejmostí je poskytnutí kontaktních údajů na servis i telefonujícím zákazníkům. Tato služba je zdarma za předpokladu, že máte jako servis vlastní internetové stránky a na oplátku na ně umístíte dva odkazy na nás (www.pneu360.cz a www.kola360.cz).

Podle reakcí našich zákazníků víme, že nejvíce ocení, jestliže by se pneumatiky i ráfky odeslaly na adresu servisu, který se o jejich přebrání i následnou montáž postará. Pneuservisům spolupracujícím na takto blízké úrovni jsme připraveni nabídnout další zvýhodnění. Uvažte, zda můžete takovouto službu svým současným i novým zákazníkům nabídnout.

Affiliate

V současné době tento způsob podpory prodeje nemáme a o jeho spuštění neuvažujeme. Pokud však na Vašich stránkách provozujete PPC reklamu, informujte nás prosím na info@pneu360.cz a můžeme jednat o další vzájemné spolupráci.

Ověřeno zákazníky
ShopRoku.cz 2008
3.místo - shop roku 2008

Na základě hlasování veřejnosti a odborné poroty jsme mezi eshopy v kategorii Auto, moto, pneu získali 3. místo v soutěži Shop roku 2008.

Čekejte...
TOPlist