25.09.2011 Nokian WR D3 a WR A3 - zapomeňte na předpověď počasí!

Nová zimní pneumatika Nokian WR D3 vám poskytuje jedinečnou kombinaci bezpečnosti s výjimečným požitkem z jízdy. Díky využití nanotechnologických postupů, novým materiálům a inovačním řešením disponuje tato prémiová zelená pneumatika nadstandardní přilnavostí a jízdní stabilitou i v rychle se měnících klimatických podmínkách, které jsou pro mírné zimy střední Evropy tolik příznačné. Tato pneu má šípový vzor a je vhodná pro menší a středně velká rodinná vozidla, ocení ji řidiči, kteří preferují ekonomickou a bezpečnou jízdu.

Pneumatika Nokian WR A3 je druhou letošní novinkou od Nokianu, je určena pro nejvýkonnější vozidla, která vyžadují přesné a citlivé jízdní reakce i při vysokých rychlostech. Mezi hlavní přednosti této pneumatiky patří:

  • Extrémní přilnavost a výborné jízdní vlastnosti ve všech zimních podmínkách
  • Jízdní stabilita a dobrá ovladatelnost vozidla i při vyšších rychlostech
  • Šetří palivo, je ohleduplná k životnímu prostředí a má nízký valivý odpor

Severský koncern Nokian je specialista na zimní pneu, testuje své produkty v těch nejextrémnějších podmínkách, takže pneumatiky Nokian jsou pro zimní období tou nejlepší volbou.
ShopRoku.cz 2008
3.místo - shop roku 2008

Na základě hlasování veřejnosti a odborné poroty jsme mezi eshopy v kategorii Auto, moto, pneu získali 3. místo v soutěži Shop roku 2008.

Čekejte...
TOPlist