Pneumatika Nokian Hakkapeliitta 8 STUDDED

Nokian - Hakkapeliitta 8 STUDDED

  • Hrotovaná pneu (zákaz použití na českých slinicích)

Hakkapeliitta 8 pneumatika s hroty, špičkový výrobek pro severskou zimu, charakterizovaný mnoha různými inovacemi. Koncept Eco Stud 8 Vynikající přilnavost při brzdění a akceleraci, lepší odolnost vůči opotřebení a komfort řízení. Hrot-kotvu nové generace ve formě příruby, která snižuje dopad hrotů, a polštář Eco Stud, který zlepšuje funkčnost hrotu a dále zlepšuje styk s vozovkou.

Směs běhounu pneumatik Hakkapeliitta s kryogenickým silanem 2. generace.

Vynikající zimní přilnavost při všech teplotách, vynikající odolnost vůči opotřebení, nižší spotřeba paliva a rychlejší odezva při zatáčení. Olej z rostliny brukev řepka působí jako katalyzátor ve směsi kryogenického silanu, která byla vyvinuta pro nízké teploty vyvolává interakci mezi silikou a přírodní gumou. Takto vyrobená směs běhounu zůstává pružná ve všech podmínkách.

 

Zářezy na výstupcích běhounu pracují aktivně bez ohledu na změny v úrovni přilnavosti a teploty. Olej z rostliny brukev řepka poskytuje pneumatice pevnost a zlepšuje přilnavost na sněhu a na ledu.

Zesilovač brzd - Lepší přilnavost při brzdění.

Zesilovače brzd na zadní části výstupků běhounu zlepšují přilnavost při brzdění na sněhu. Vroubkovaný vzor zesilovačů brzd zvyšuje plochu jejich povrchu; čímž zlepšuje trakci zejména na sněhových površích.- Zářezy s Diagonální 3D podporouRychlejší odezva při zatáčení. Zářezy s Diagonální 3D podporou ve středové ploše upevňují strukturu. Odpověď při zatáčení je rychlejší; čímž se přispívá k bezpečnějšímu a přesnějšímu ovládání.- Samoblokující zářezy 3DVyšší přesnost řízení.

Nokian
Hakkapeliitta 8 STUDDED
Cena: od 3.112 s DPH
typ: Osobní
Období: Zimní
Vybrat můj rozměr ↓


Průměr: 15ŠířkaProfilPrůměr sort orderLI (zátěž)SI (rychlost)CenaDostupnost
NokianHakkapeliitta 8 STUDDED 195/65 R15 95T XL TL195651595T (do 190 km/h)3.112,- Kč10 - 14 dnůadd to cart
Napsat vlastní hodnocení

Nokian
Nokian jsou pneumatiky finského původu, které jsou odbornou veřejností i návštěvníky díky bezkonkurenčním zimním dezénům a použité směsy. Na zimní pnematiky se ostatně tento výrobce specializuje. Země původu těchto pneumatik je předurčena k testování v těch nejtvrdších zimních podmínkách. Značka se může pochlubit tradicí výroby pneumatik pro automobily od roku 1932.

Více informací o značce Nokian »

ShopRoku.cz 2008
3.místo - shop roku 2008

Na základě hlasování veřejnosti a odborné poroty jsme mezi eshopy v kategorii Auto, moto, pneu získali 3. místo v soutěži Shop roku 2008.

Čekejte...
TOPlist