Pneumatika Dunlop GPR-100 F

Dunlop - GPR-100 F

U této motopneu Dunlop využil zkušeností předních evropských jezdců.Má prvotřídní přilnavost při projíždění zatáček a zvýšenou odolnost proti opotřebení. Přední i zadní pneumatika vyhovuje předpisům FIM pro kategorii Enduro.Pneu je v ČR homologována i ipro silniční použití. Směs běhounu této motopneu zajišťuje vysokou stabilitu; vynikající ovladatelnost; přesnou odezvu v řízení a odolnost proti opotřebení. Rozdílný tvar a stavba bloků zajišťuje záběr jak v přímé jízdě; tak v náklonu.
Dunlop
GPR-100 F
Cena: od 2.653 s DPH
typ: Moto
Období: Letní a Celoroční / Letní
Vybrat můj rozměr ↓


Průměr: 14ŠířkaProfilPrůměr sort orderLI (zátěž)SI (rychlost)CenaDostupnost
DunlopGPR-100 F 120/70 R14 55H TL120701455H (do 210 km/h)2.653,- Kč10 - 14 dnůadd to cart
Napsat vlastní hodnocení

Dunlop
Dunlop – Tato společnost patří mezi nejtradičnější výrobce pneumatik na světě a nemusí být dále představována. Delší tradici výroby pryžového obutí budete hledat jen velmi těžko. Tradice sahá již do devatenáctého století. Značka nese jméno vynálezce pneumatik Johna Boyda Dunlopa. Během let firma neustále pracuje na kvalitě a výsledky této snahy lze doložit úspěchy v našem obchodě, kde Dunlop patří celoročně k nejžádanějším značkám. Velká oblíbenost právě této značky spočívá v široké škále vyráběných pneumatik po celém světě. V nabídce naleznete pneumatiky jak pro osbní a užitkové vozy, tak i pro motocykly.

Více informací o značce Dunlop »

ShopRoku.cz 2008
3.místo - shop roku 2008

Na základě hlasování veřejnosti a odborné poroty jsme mezi eshopy v kategorii Auto, moto, pneu získali 3. místo v soutěži Shop roku 2008.

Čekejte...
TOPlist