Pneumatika Continental VancoEco

Continental - VancoEco

Continental VancoEco jsou nové ekonomické letní pneumatiky určené lehkým nákladním či dodávkovým vozům. Díky hned několika výrazným inovacím Vás překvapí tím, jak vysoko ční nad ostatními. V první řadě se jedná o snížený valivý odpor (oproti svým předchůdcům velmi výrazně, až o 30%) hlavně díky speciálnímu složení směsi se silikou a profilu se stálou styčnou plochou (tedy s minimem nežádoucích deformací). Odborníci společnosti Continental samozřejmě při vývoji VancoEco nezapomněli ani na bezpečnost.
Continental
VancoEco
Cena: od 2.378 s DPH
typ: Osobní
Období: Letní
Vybrat můj rozměr ↓


Průměr: 16ŠířkaProfilPrůměr sort orderLI (zátěž)SI (rychlost)CenaDostupnost
ContinentalVancoEco 195/75 R16 107T C TL1957516107T (do 190 km/h)2.378,- Kč10 - 14 dnůadd to cart
Napsat vlastní hodnocení

Continental
Pneumatiky Continental – Jeden z nejznámějších světových výrobců pneumatik pro všechny druhy automobilů. Continental nabízí uživatelům kvalitní obutí za příznivou cenu a díky své dlouholeté tradici patří mezi spíše ty kvalitnější výrobce. V dnešní době si užívají přízně mnohých spokojených českých řidičů. Měly by uspokojit běžného i náročnějšího řidiče. O síle společnosti a důvěře zákazníků vypovídá, že v roce 1999 se společnost Barum Continental stala největším závodem na výrobu pneumatik v Evropě. Tyto pneumatiky lze v kontextu naší nabídky označit za zlatý střed. Proces velkých investic do výrobního závodu v Otrokovicích umožnil nárůst produktivity práce. V souladu s koncernovou strategií rostla kapacita i kvalita výroby. Barum Continental spol. s r.o. získal nejvyšší stupeň hodnocení kvality a současně se stal největší výrobní jednotkou na výrobu osobních pneumatik v Evropě.

Více informací o značce Continental »

ShopRoku.cz 2008
3.místo - shop roku 2008

Na základě hlasování veřejnosti a odborné poroty jsme mezi eshopy v kategorii Auto, moto, pneu získali 3. místo v soutěži Shop roku 2008.

Čekejte...
TOPlist