Pneumatika Bridgestone BT 002 F STREET

Bridgestone - BT 002 F STREET

Dosud pouze pro čistě závodní účely homologovaná BT-002 je od letošního roku v nabídce i pro běžný silniční provoz s označením BT 002 Street. Novinka je určena pro supersporty od 600 ccm výše. Se závodní verzí, nyní pod názvem BT 002 Pro, sdílí vynikající zpětnou vazbu a skvělé vlastnosti při zatáčení. Přizpůsobení pro silniční provoz verze Street spočívá ve směsi použité na běhounu, která má vyšší životnost a je také schopna fungování na rozmanitějších površích a za různého počasí - na rozdíl od specializovaných, ve 3 různých směsích vyráběné verze Pro. Přední pneumatika využívá technologie rozdílných směsí na běhounu: ve střední části je středně měkká, na bocích velmi měkká, což v praxi znamená vysoký grip v zatáčkách a snadné zatáčení. Při její konstrukci byl použit také vylepšený kord, díky kterému je velmi citlivá na řízení. Ve směsi zadní pneumatiky byla použita silika kvůli zvýšení gripu i za špatných povětrnostních podmínek, zatímco profil a vzorek dezénu je totožný s verzí Pro.

Průměr: 17ŠířkaProfilPrůměr sort orderLI (zátěž)SI (rychlost)CenaDostupnost
BridgestoneBT 002 F STREET 120/70 R17 58W120701758W (do 270 km/h)6.011,- Kč10 - 14 dnůadd to cart
Napsat vlastní hodnocení

Bridgestone
Bridgestone je uznávaným světovým výrobcem pneumatik. Své kvality a použité hi-tech dokazuje jak obouváním vozů F1, tak i dodávkami pneu pro závody MotoGP.

Více informací o značce Bridgestone »

ShopRoku.cz 2008
3.místo - shop roku 2008

Na základě hlasování veřejnosti a odborné poroty jsme mezi eshopy v kategorii Auto, moto, pneu získali 3. místo v soutěži Shop roku 2008.