90/100 R - Osobní a 4x4 pneu

Nalezeno 481 produktů
Seřadit podle:

Prodej zimních a letních pneumatik

V našem internetovém obchodě nalezte vždy přibližně 250.000 různých pneumatik skladem. Jsme 3. největší internetový obchod v ČR. Každý den obsloužíme více než 100 zákazníků. Nabízíme pouze prémiové značky s klasickou dvouletou zárukou. Všchny pneumatiky jsou pro dané rozměry homologovány a schváleny pro provoz na silnicích v ČR (vyjma pneumatik s hroty).

Pneumatiky se klasicky dělí podle sezóny na zimní, letní a celoroční pneumatiky. Lepších jízdních vlastností dosáhnete při použití zimních a letních pneumatik. Celoroční pneumatiky nedosahují zejména v zimně tak dobrých výsledků. Pneumatiky se dále dělí dle způsobu užití na osobní (většina nabízených pneu) a dodávkové. Dodávkové pneu mají vyšší indexy nosnosti. V nabídce dále nalezete pneu pro offroad 4x4 a SUV do méně zpevněných cest. Tyto pneu nabízíme v kategorii osobních pneumatik. Poznáte je podle robusnějšího vzorku a popisku vlastností. Speciálním typem pneu jsou penuamtiky se zesílenou bočnicí pro nouzové dojetí při defektu (RunFlat) a pneumatiky, které se umí sami zalepit při proražením menším předmětem, například hřebíkem (např. pneu Conti Seal CS).
ShopRoku.cz 2008
3.místo - shop roku 2008

Na základě hlasování veřejnosti a odborné poroty jsme mezi eshopy v kategorii Auto, moto, pneu získali 3. místo v soutěži Shop roku 2008.

Čekejte...
TOPlist